Finanse I Rynek Pieniędzy Weblog Dla Każdego

Poniżej wymienione blogi dotyczą tematyki zarabiania w Internecie. Tego typu blogów jest sporo, ale mało kto osiąga rezultaty, które byłyby dla mnie interesujące i jednocześnie w miarę otwarcie dzieli się swoją wiedzą. Większość osób zatrzymuje ją niestety dla siebie. Get Wealthy Slowly - można powiedzieć, że tej chwili jest to już duży portal dotyczący tematyki finansów osobistych. Nawet, jeśli niektóre z prezentowanych tematów są odległe od polskiej rzeczywistości, to jest to gigantyczne źródło inspiracji. Oprócz samego bloga polecam również discussion board, na którym udziela się kilka tysięcy osób.
Ostatnio na blogu pojawiło się kilka linków, które oznaczam jako (AF), Czyli afiliacja. W związku z tym chciałbym wyjaśnić politykę poleceń na tym blogu, jakie linki można tu znaleźć, jakiego typu materiały polecam i jakie korzyści z tego posiadam. Na niektórych z wymienionych niżej blogów niewiele się dzieje od dłuższego czasu, ale mimo to warto je przejrzeć. Ich autorzy włożyli w niektórych przypadkach gigantyczną ilość pracy w to, by dostarczyć czytelnikom wartościowe artykuły.
Poland has more than 38 million inhabitants and about as many financial institution accounts. Opening an account is easy and quick: many people have several to make the most of what's on provide: one account for receiving their pay, another for financial savings, another for credit score, and many others. It's in this quite favourable context that, in October 2014, Orange Polska joined forces with mBank, the nation's fourth-largest retail bank and the national leader of online banking, to create a 100%-cell, Orange-branded bank: Orange Finanse. Inside 6 months, it attracted one hundred,000 clients - and that's only a begin.
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych na tym blogu oraz Twoich potrzeb korzystamy z ciasteczek (cookies), jak większość witryn. blog o motoryzacji zmienić ustawienia ciasteczek w przeglądarce. Bardzo się cieszę, że dołączyłeś do innych czytelników i dziękuję Ci, że promujesz mój weblog. Cieszę się też, że udało Ci się zmotywować do oszczędzania i tym bardziej miło słyszeć, że miałem w tym swój udział. Dla mnie jest to potwierdzenie sensu tego co robię.
The bank was just lately granted the second place in the Best new services or products” class in an international contest organized by Efma and Accenture for the most modern banking initiatives. An enlargement of the providing's banking companies is already being planned alongside a strengthening of the hyperlinks between Orange Finanse and the normal telecom providers provided by Orange Poland.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Finanse I Rynek Pieniędzy Weblog Dla Każdego”

Leave a Reply

Gravatar